Wood products

Odpowiednia ochrona drewnianych powierzchni narażonych na działanie czynników atmosferycznych stanowi istotę

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w zakresie ochrony i pielęgnacji drewna oferujemy wysokiej jakości lakiery a także impregnaty do drewna, bejce, lakierobejce, lakiery ftalowe oraz szpachle. Szczególnie polecamy nasz Impregnat do drewna z woskiem, który jest produktem niezwykle cenionym przez naszych klientów i uznanym na rynku produktów do drewna.

  • Lakierobejca do drewna
  • Impregnat do drewna
  • Lakier Kapon
  • Lakier Nitro

 

Wood Stain

Przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna i materiałów drewnopodobnych. Tworzy transparentną, półmatową powłokę w kolorze odpowiadającym wybranej barwie. Nadaje drewnu jednolitą, trwała barwę z widocznym rysunkiem słojów. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przeznaczona jest do dekoracyjnego  zabezpieczania stolarki drewnianej, boazerii, drzwi, mebli ogrodowych, płotów, altan itp. Lakierobejca zabezpiecza powierzchnię drewna przed wchłanianiem wilgoci. Tworzy powłoki odporne na działanie promieniowania słonecznego i zmienne warunki atmosferyczne.

Wood Impregnation

Przeznaczony jest do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopodobnych przed szkodnikami mikrobiologicznymi oraz wpływem czynników atmosferycznych. Nadaje drewnu jednolity, trwały kolor z widocznym rysunkiem słojów. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przeznaczony jest do zabezpieczania stolarki drewnianej, mebli ogrodowych, płotów, altan, belek sufitowych, konstrukcji stropów, ościeżnic, dachów i podbić dachowych, itp. Impregnat dzięki starannie dobranym środkom biobójczym skutecznie chroni powierzchnię drewna przed sinizną, zgnilizną i grzybami. Głęboko wnika w malowane podłoże tworząc barwną, matową ochronę z podkreślonym rysunkiem słojów. Dzięki zawartości wosku posiada własności hydrofobowe (wodoodporne)

Lakier Kapon

Lakier Nitro

Przeznaczony jest do dekoracyjnego malowania drewna i materiałów drewnopodobnych przeznaczonych do eksploatacji wewnątrz pomieszczeń w zestawie z lakierem podkładowym do szlifowania Kapon lub jako samodzielne wymalowanie. Do malowania galanterii metalowej eksploatowanej wewnątrz pomieszczeń.

Contact Us

Regulamin plików cookies