2018-01-03

TK BATO Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w produkcji chemicznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Sprzedaży

miejsce pracy: Pionki

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z partnerami handlowymi

  • Doradztwo techniczne

  • Bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • Przyjmowanie i realizacja bieżących zamówień

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego i prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • Aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy

  • Podróże służbowe na terenie Polski

Od kandydatów oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • Dyspozycyjności

  • Obsługi komputera wraz ze znajomością elementów MS Office (WORD, EXCEL, Outlook)

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Znajomości rynku farb antykorozyjnych

  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w atmosferze współpracy w zgranym zespole

  • Zdobycie cennego doświadczenia

  • Duże możliwości rozwojowe

  • Szkolenia z zakresu produktów i systemów antykorozyjnych

Cv prosimy przesyłać na adres: sprzedaz@bato.pl

W CV należy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Skontaktuj się z nami