Malen Schmieden - BATO

Malen Schmieden

Nasze farby posiadają właściwości spełniające funkcje nie tylko ochronne ale również dekoracyjne. Charakteryzują się wysoką trwałością oraz walorami estetycznymi. Znajdą więc praktyczne zastosowanie w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce przy malowaniu bądź dekoracji elementów kutych oraz balustrad, bram, ogrodzeń czy poręczy.

  • Patyna (farbę polecamy do użytku w kowalstwie artystycznym oraz metaloplastyce)
  • Farba poliwinylowa Rustikal (farba polecana do użytku w kowalstwie)
  • Farba Młotkowa (farba idealnie sprawdzi się w warsztacie kowalskim)

Patyna

Farba przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni metalowych i niemetalowych(ceramika , beton , drewno, tworzywa sztuczne) oraz do dekorowania i zdobienia pomalowanych farbą „Rustikal” stalowych elementów bram i ogrodzeń. Do stosowania w wewnętrznych i zewnętrznych warunkach atmosferycznych.

Farba znajdzie zastosowanie w kowalstwie artystycznym oraz metaloplastyce.

Farba poliwinylowa Rustikal

Przeznaczona jest do bezpośredniego malowania powierzchni stalowych, żeliwnych i ocynkowanych w celu antykorozyjnym oraz nadaniu powierzchniom ozdobnej faktury  metalicznego połysku piaskowanej stali. Dzięki wyjątkowo ozdobnej powłoce służy do malowania bram i ogrodzeń, słupów oświetleniowych, tablic pamiątkowych, ozdobnych barierek itp. Docelowo może być „przecierana” (patynowana) farbami do patynowania prod. BATO**, dzięki temu uzyskuje się efekt starzenia  metali kolorowych. Farba może również służyć do malowania elementów betonowych i drewnianych, aby uzyskać jednolitą kolorystykę powierzchni. Jest to farba wysokiej jakości, matowa (z połyskiem  metalicznym), dobrze przyczepna do podłoża , elastyczna, odporna na działanie zewnętrznych warunków korozyjnych.

** miedź, złoto, srebro, patyna w różnych kolorach.

Farba Młotkowa

Jednoskładnikowa farba schnąca na powietrzu przeznaczona do samodzielnego, nie wymagającego gruntowania zabezpieczenia antykorozyjnego i dekoracyjnego powierzchni stalowych, żeliwnych i metalowych. Farba tworząca powłoki półmatowe z efektem MŁOTKOWYM, o krótkim czasie wysychania, bardzo dobrej przyczepności do podłoża, dobrych właściwościach antykorozyjnych i odporności mechanicznej.

Kontaktieren Sie uns

Regulamin plików cookies